top of page
atrakce.png

Šmolkovská dedinka s interaktívnymi prvkami, kde spolu so Šmolkami zažijete veľké dobrodružstvo, zmenšíte sa až na ich veľkosť.  

Veľká herňa plná stavebníc a kreatívnych dielničiek.

Šmolkovské SMART CITY s koníkmi a 5D virtuálnou realitou.

Príď si pozrieť Šmolkovskú dedinku a uži si desiatky atrakcií za cenu jednej vstupenky.

Zaži na vlastnej koži kúzla Tatka Šmolka, premeň sa na Šmolka a nauč sa hovoriť šmolkovským jazykom.

Prekonaj rozzúrenú rieku na lane či prejdi cez pohyblivú lavičku.

Ujdi z Gargamelovej pasce a spolu so Šmolkami poraz Gargamela.

Daj si pozor na kocúra Azraela, ktorý neustále číhá vo svojej skrýši.

Rozbi Gargamelov diabolský stroj, ktorý chce zničiť Šmolkovský les i celú planétu a spusti sa na tobogáne.

Preleť sa na bocianovi v 5D virtuálnej realite až do Šmolkovskej dedinky, kde práve začína veľká párty.

Celou Šmolkovskou dedinkou ťa bude sprevádzať prírodovedný chodník, ktorý ťa naučí ako sa chovať v lese, a taktiež sa dozvieš informácie o programe OSN na záchranu planéty.

MicrosoftTeams-image (186).png

 Šmolkovská dedinka sa rozrástla o vonkajšie atrakcie-vonkajší lunapark. U nás sa môžete zahrať a vyšantiť, do sýtosti. Vo vonkajšej zóne máme k dispozícii aj kaviarničku s dobrou kávičkou, nápojmi a drobným občerstvením. Zároveň si môžete oddýchnuť a počkať na svoje ratolesti v našej oddychovej zóne.

vlNadpis.png

Prejdi na spodné poschodie, kde na teba čaká veľká herňa plná 3D atrakcií, veľká zábavná zóna so skákacími hradmi, šmykľavkami, autíčkami či koníkmi a veľa balónikov. A nakoniec sa môžeš naučiť animovať alebo si aspoň nakresli Šmolka v našej kreatívnej dielničke. ​

Pre zvedavé deti máme pripravený prírodovedný chodník zameraný na klimatické zmeny. Uži si súťaže na motorke alebo vo vnútri na Formule 1. A pokiaľ máš radšej zvieratká, vyskoč si na koníka, poníka či jednorožca a zajazdi sa na ňom. Pripravené máme aj arkádové hry pre tých najmenších. Pre väčšie deti je pripravená 5D virtuálna realita, na ktorej zažiješ napínavý výlet do džungle či proti prúdu času až k dinosaurom.

smart city.png
bottom of page